Wczytuję dane...
Model: 5.1050.3G
Kod producenta: 5.1050.3G
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7611160058348
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Victorinox

Uniwersalny zestaw noży do porcjowania z drewnianą rękojeścią

Ten trzyczęściowy komplet do porcjowania to gwarancja łatwości krojenia szerokiej gamy produktów spożywczych. Każdy z trzech noży wyposażono w elegancką, a przy tym bardzo solidną polerowaną rękojeść z drewna, która gwarantuje pewny chwyt i najwyższy komfort użytkowania. Nóż kuchenny z ostrzem o długości 12 cm świetnie sprawdza się podczas krojenia niewielkich owoców i warzyw. To idealne uzupełnienie noży do porcjowania z ostrzem o długości 19 cm i 22 cm. Gwarantują one krojenie ugotowanego lub usmażonego mięsa na gładkie, jednolite porcje – nie naruszając przy tym jego włókien. Nasze noże do porcjowania doskonale nadają się też do krojenia większych owoców i warzyw, np. melona lub kapusty.

Trzyczęściowy zestaw noży kuchennych w pudełku prezentowym, zawierający:

1. Nóż kuchenny z ostrzem długości 12 cm (5.2000.12)
2. Nóż kuchenny z ostrzem długości 19 cm (5.2000.19)
3. Nóż kuchenny z ostrzem długości 22 cm (5.2000.22)

Główne cechy

  • Wielofunkcyjny zestaw do mięsa, owoców i warzyw
  • Wysokiej jakości drewniane rękojeści
  • Eleganckie wzornictwo
Numer artykułu 5.1050.3G
Rozmiar 415 x 163 x 25 mm
Waga 400 g
Kolekcja Wood


Dlaczego noże Victorinox? :

  • - obejmuje je wieczysta gwarancja
  • - noże są oryginalne, prosto od Victorinoxa
  • - wszystkie noże są fabrycznie nowe i nieużywane
  • - Victorinox to jeden z najsłynniejszych i najlepszych na świecie producentów scyzoryków i noży kuchennych
  • - Victorinox to gwarancja doskonałej jakości produktu

Wieczysta gwarancja :

Gwarancja firmy VICTORINOX jest nieograniczona w czasie i obejmuje wszystkie użyte materiały oraz wszelkie możliwe wady fabryczne.

Tylko ORYGINALNY produkt jest podstawą do dochodzenia roszczeń gwarancyjnych. Tylko napis Victorinox na ostrzu jest gwarancją posiadania oryginału. Firma przyjmuje do naprawy wszystkie modele scyzoryków, niezależnie od tego, gdzie zostały nabyte (nawet zagranicą). NIe jest wymagany żaden dowód zakupu, ponieważ scyzoryki Victorinox są objęte wieczystą gwarancją na wszelkie wady fabryczne. W przypadku modeli z elektroniką obowiązkowe jest okazanie dowodu zakupu przy zgłaszaniu usterek w elektronice. Elektronika objęta jest dwuletnią gwarancją.

O firmie :

VICTORINOX jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych (scyzoryki szwajcarskie) i kieszonkowych zestawów narzędzi (swistool i multitool).

Sława firmy to nie tylko scyzoryki - także noże kuchenne marki VICTORINOX cieszą się światową renomą. Podstawą sukcesów firmy VICTORINOX jest jej nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja i nieosiągnalna dla innych firm jakość wykonania wszystkich produktów.

Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością.

 

Kup Zestaw kuchenny 3 częściowy 5.1050.3 + kurier GRATIS już dzisiaj.