Wczytuję dane...
Model: 7.8714
Kod producenta: 7.8714
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7611160019745
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Victorinox

Ostrzałka do ząbkowanych ostrzy Victorinox 7.8714

 

Bardzo wygodna w użyciu, Ostrzałka do noży, renomowanej Firmy Victorinox. Służy do ostrzenia prostych, przede wszystkim ząbkowanych ostrzy. Szybko, łatwo i wygodnie. Specjalnie zaprojektowana obudowa, zapewnia bezpieczeństwo ostrzenia i sprawne naostrzenie naszych noży.

 Firma Victorinox, to dzieło szwajcarskiego pioniera Karla Elsnera, który w 1884 roku, założył warsztat, w Cutler. Niedługo później, utorował drogę do niezrównanej historii firmy poprzez rozwój legendarny „Oryginalny szwajcarski scyzoryk”. Oprócz kieszonkowych, domowych i profesjonalnych noży, dziś niezależna rodzinna firma Victorinox, także produkuje i sprzedaje zegarki, sprzęt podróży, różne artykuły z dziedziny mody oraz aromaty na całym świecie. Każdy produkt jest wyrazem szwajcarskiej, jakości i szwajcarskiego ducha pionierów. 

  

Tagi: ostrzałka do noży ząbkowanych, ostrzałka do noży ząbkowanych victorinox, jak naostrzyć nóż z ząbkami, jak ostrzyć nóż z ząbkamiKup Ostrzałka do ząbkowanych ostrzy Victorinox 7.8714 już dzisiaj.