Wczytuję dane...
Model: KN-2006
Kod producenta: KN-2006
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 1 godzin
EAN: 4511125020065
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Kanetsugu

Nóż Kanetsugu MIYABI ISSIN Slicer 210 mm [KN-2006]

Przedstawiamy Nóż Kanetsugu MIYABI ISSIN Slicer 210 mm, który jest idealnym narzędziem zarówno do kuchni japońskiej, jak i europejskiej. Długie i smukłe ostrze pozwala na precyzyjne krojenie i porcjowanie mięsa, pieczeni oraz wędlin, a także na przygotowywanie sushi i sashimi.

Główne cechy produktu:

  • Konstrukcja San-mai: Ostrze ze stali AUS-8 jest otoczone warstwą stali SUS-410, co tworzy estetyczną linię Katana-edge.
  • Hartowanie: Noże osiągają twardość 58 HRC, co zapewnia długotrwałą ostrość i łatwość ostrzenia.
  • Rękojeść z palisandru: Wykończona z drewna o wysokiej zawartości olejków żywicznych, odpornego na wilgoć i działanie bakterii.

Dane techniczne:

  • Typ stali: AUS-8
  • Materiał rękojeści: palisander
  • Twardość: +/- 58 HRC
  • Długość całkowita: 330 mm
  • Długość ostrza: 210 mm
  • Szerokość klingi: 34 mm
  • Grubość klingi: ok. 1.6 mm
  • Sposób ostrzenia: szlif dwustronny symetryczny
  • Waga: ok. 100 g
  • Kod producenta: KN-2006

Nóż Kanetsugu MIYABI ISSIN wyróżnia się połączeniem japońskiej tradycji i nowoczesnego designu. Jego ergonomiczna rękojeść zapewnia komfort użytkowania, a najwyższej jakości materiały gwarantują trwałość na lata. To doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie perfekcyjne cięcia i estetyczną formę.

Polecamy