Wczytuję dane...
Model: be05
Kod producenta: BE05
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 3 godzin
EAN: 5905179770554
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Brunox

Neutralizator rdzy Brunox® Epoxy 1 l to zaawansowany preparat opracowany z myślą o skutecznej ochronie metali przed korozją. Produkt ten zwiększa trwałość narzędzi i elementów metalowych, dzięki czemu idealnie sprawdza się zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w domowym zastosowaniu.

Kluczowe cechy produktu:

  • Skuteczność: Preparat działa jako efektywny odrdzewiacz, przekształcając związki żelaza w trwałą, czarną powłokę ochronną, która zabezpiecza metal przed dalszymi procesami korozyjnymi.
  • Bezpieczeństwo użytkowania: Bezwzględnie bezpieczny dla zdrowia i środowiska, dzięki formule wolnej od metali ciężkich oraz agresywnych kwasów mineralnych.
  • Wszechstronność: Doskonały do zabezpieczania metalowych elementów takich jak meble ogrodowe, rowery, narzędzia i konstrukcje stalowe, nośnik do kolejnych warstw lakierniczych.
  • Łatwa aplikacja: Dzięki płynnemu formatowi i możliwości użycia w formie sprayu, aplikacja produktu jest prosta. Penetruje głęboko, umożliwiając user-friendly użycie nawet przez osoby bez doświadczenia.

Instrukcja użytkowania: Przed użyciem należy dokładnie przygotować powierzchnię, aby zapewnić optymalną przyczepność i skuteczność preparatu. Należy kierować się dołączonymi szczegółowymi wytycznymi odnośnie temperatury stosowania i czasu schnięcia.

Parametry produktu:

  • Kod producenta: BE05
  • Pojemność: 1 litr

Zainwestuj w Brunox® Epoxy, aby zapewnić długotrwałą ochronę antykorozyjną swoim metalowym wyrobom. Efektywność i łatwość stosowania czyni go niezastąpionym w walce z rdzą w każdych warunkach atmosferycznych, takich jak wilgoć, deszcz czy mróz.