-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Ibili
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
No dobra, mamy tu takie małe, ale sprytne adaptery do rękawa cukierniczego Ibili. Wymiary? Całe 3 x 2,5 cm – czyli małe jak paznokieć, ale robią robotę w kuchni. Zrobione są z solidnego plastiku, więc nie ma tu żadnej tandety, a zmiana tylki? To teraz bajka – nie trzeba opróżniać całego rękawa, wystarczy szybko podmienić końcówkę i już lecisz dalej z dekoracjami.
Te adaptery sprawdzają się super, jeśli lubisz robić ciasta, ciasteczka albo kremy, bo naprawdę zmiana wzoru dekoracji to chwila. Zdarzyło się nawet, że podczas rodzinnego pieczenia świątecznych ciastek, zmiana tylki zajmowała dosłownie sekundy, a porządek na blacie został – nie ma rozchlapanego kremu gdzie popadnie!
A jak jesteś typem, co lubi raz na jakiś czas poszaleć z różnymi wzorami na torcie, to ta lekka konstrukcja adapterów pozwala mieć je zawsze przy sobie – do pudełka z narzędziami, do torby na warsztaty czy nawet na imprezę u znajomych, gdzie przecież zawsze znajdzie się coś do udekorowania.
W praktyce to urządzenie mega ułatwia formowanie rozetek z masła czy masy serowej – bez długiego przestawania czy wycierania rękawa. Na przykład w zeszłym tygodniu przy robieniu dekoracji na urodziny córki, szybka zmiana wzoru oszczędziła sporo nerwów i bałaganu… a to ceni sobie każdy, kto choć raz próbował z kremem bez adaptera.
No i jeszcze jedna fajna sprawa – te adaptery pasują do większości rękawów cukierniczych, które są dostępne na rynku. To dużo mówi, bo nie ma co się męczyć z dopasowywaniem na siłę. W zestawie są 2 sztuki, więc spoko masz awaryjny albo możesz mieć osobny do różnych typów tylki.
Prostota to też ich zaleta – po użyciu wystarczy tylko przepłukać pod bieżącą wodą i po sprawie. No i higiena jak złoto, a to przy kremach naprawdę ważne. Aha, ten biały kolor sprawia, że fajnie wyglądają w kuchni, żadna tam tandetna sztuka, którą chcesz schować.
Z drugiej strony – wytrzymują naprawdę sporo, bo plastik nie wygina się ani nie pęka pod byle naciskiem, więc nie trzeba się martwić, że za chwilę będą na wyrzucenie. Także, jeśli ktoś często dekoruje słodkości, to warto mieć je pod ręką. Sprawdzą się przy każdym kremie i każdej końcówce, a oszczędność czasu przy dekoracji to coś, co doceni każdy, kto kiedyś stał nad wielkim tortem!
Najważniejsze atuty
- Wszechstronność — dają możliwość szybkiej zmiany tylki bez opróżniania rękawa, co naprawdę usprawnia pracę.
- Trwałość — wykonane z mocnego plastiku, nie łamią się podczas zwykłego użytkowania.
- Kompaktowość — te 3 x 2,5 cm sprawiają, że bez problemu można je schować do każdej kuchennej szuflady.
- Łatwość czyszczenia — wystarczy je umyć pod bieżącą wodą i już są gotowe do kolejnego razu.
- Uniwersalność — pasują do większości rękawów cukierniczych dostępnych na rynku, więc nie trzeba kombinować.
- Estetyka — klasyczny biały kolor zgrabnie komponuje się z resztą sprzętu.
Te proste, ale przydatne cechy sprawiają, że adaptery Ibili to taki mały pomocnik, który naprawdę ułatwia życie podczas dekorowania słodkości i pomaga utrzymać porządek w kuchni.
Instrukcja użytkowania
- Chwyć adapter i włóż go do wnętrza rękawa cukierniczego – musi dobrze siedzieć, żeby nie latał na boki.
- Włóż wybraną tylkę do adaptera, tak żeby była stabilna i nie przesuwała się, bo to ważne przy precyzyjnym zdobieniu.
- Napełnij rękaw kremem lub inną masą, dbając żeby masa dobrze przylegała przy adapterze – bez pustych przestrzeni.
- Wyciskaj masę przez tylkę – tu się dzieje magia i powstają różne wzory na ciastkach czy torcie.
- A jak chcesz zmienić wzór, to po prostu szybko zdejmij tylkę z adaptera, załóż inną i dalej działaj – bez opróżniania rękawa!
Ten sposób naprawdę skraca pracę – nie ma zbędnych przestojów i nie trzeba się babrać z czyszczeniem rękawa co chwilę. Motywator każdego, kto lubi mieć tempo w kuchni.
Specyfikacja
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | 3 x 2,5 cm |
| Liczba sztuk w zestawie | 2 |
| Kod producenta | 760603 |
W skrócie: masz tu 2 adaptery o kompaktowych rozmiarach 3 cm na 2,5 cm – to spoko rozwiązanie, gdy chcesz mieć pełną kontrolę nad wzorami i nie tracić czasu na kombinacje.
50 szt.
3 szt.
4 szt.
2 szt.