X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Gunbroker
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Wabik na byki Gunbroker DEC02
Wabik na byki Gunbroker DEC02 to niezbędne narzędzie dla każdego myśliwego specjalizującego się w polowaniach na czarną zwierzynę. Dzięki niemu można skutecznie imitować realistyczne dźwięki wydawane przez jeleń - zarówno odyńce jak i lochy - co znacząco zwiększa efektywność polowań.
Kluczowe cechy produktu:
- Realizm dźwięków: Wabik pozwala na dokładne naśladowanie odgłosów wydawanych przez jelenie, co przyciąga zwierzynę z dużych odległości.
- Modulacja tonu: Za pomocą prostych ruchów ręką, takich jak delikatne zaciskanie dłonią wylotu rury lub zmianę położenia elastycznego przewodu, można precyzyjnie kontrolować ton wydawanego dźwięku. To szczególne umiejętności, które decydują o sukcesie lub odstraszeniu zwierzyny.
- Wytrzymałość: Tubus oraz rura do modulacji dźwięku wykonane są z elastycznego tworzywa polimerowego, odpornego na działanie ekstremalnych warunków pogodowych, zarówno wysokich jak i niskich temperatur.
- Produkt polski: Wabik został wyprodukowany przez renomowaną firmę Gunbroker z Polski, co zapewnia wysoką jakość wykonania i zgodność z europejskimi standardami.
Parametry techniczne:
- Kod producenta: 241-025
- Producent: Gunbroker, Polska
- Symbol dostawcy: DEC02
- Skuteczność: Idealny do wabiących jeleń
- Typ wabika: dźwiękowy
- Typ materiału: polimer
- Regulacja tonów: tak
Wabik na byki Gunbroker DEC02 to inwestycja, która przynosi rezultaty zarówno dla początkujących jak i doświadczonych myśliwych. Dzięki precyzyjnej modulacji dźwięku i trwałej konstrukcji możesz liczyć na lata bezproblemowego użytkowania. To doskonałe połączenie tradycji myśliwskiej z nowoczesną technologią dźwiękową.
50 szt.