Wczytuję dane...
Model: 777-134
Kod producenta: 777-134
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 3 godzin
EAN: 818500010340
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Primary arms

Montaż Primary Arms Tactical 1" medium to wysokiej jakości dwuczęściowy system montażu optyki przeznaczony do mocowania lunet o calowym tubusie (25,4 mm) na szynach Weaver/Picatinny. Idealny wybór dla osób poszukujących lekkiego i wytrzymałego rozwiązania do swojego karabinka.

Produkt charakteryzuje się solidną konstrukcją wykonaną z anodowanego aluminium, dzięki czemu pierścienie są odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Pomimo swojej solidności, konstrukcja jest lekka, co minimalnie obciąża użytkowany sprzęt, nie wpływając na jego ergonomię.

Kluczowe cechy produktu:

  • Wykonanie z lekkiego, anodowanego aluminium, co zapewnia wytrzymałość oraz niską masę montażu.
  • Każda obejma zamykana na sześć śrub torx, co gwarantuje stabilne utrzymanie zera oraz pełną osiowość lunety.
  • Kompatybilność z szynami Weaver/Picatinny, co czyni montaż uniwersalnym rozwiązaniem do większości karabinków.
  • Dwuczęściowa konstrukcja ułatwiająca montaż i demontaż optyki.
  • Dożywotnia gwarancja producenta, co świadczy o niezawodności i jakości oferowanego rozwiązania.

Parametry techniczne:

  • Średnica tubusu: 25,4 mm (1")
  • Ilość śrub dla jednej obejmy: 6
  • Ilość śrub podstawy: 2
  • Konstrukcja montażu: Dwuczęściowy
  • Materiał: Aluminium
  • Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta
  • Kod producenta: 777-134
  • Producent: Primary Arms, USA

Montaż Primary Arms Tactical 1" medium to połączenie nowatorskich rozwiązań technologicznych z atrakcyjną ceną, idealne dla wymagających użytkowników broni palnej poszukujących niezawodnego i trwałego rozwiązania do montażu optyki.