Wczytuję dane...
Model: NSS3000wada
Kod producenta: NSS3000wada
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 1 godzin
EAN: 4955571255167
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Naniwa

Kamień do ostrzenia Naniwa Chosera #3000 z uchwytem WADA

Prezentujemy wysokiej jakości kamień do ostrzenia Naniwa Chosera #3000, wyposażony w wygodny uchwyt WADA. Jest to produkt z serii NANIWA CHOSERA (super ceramiczna), specjalnie zaprojektowany do zapewnienia znakomitego efektu ostrzenia dzięki użyciu zaawansowanego materiału wiążącego, który aktywuje się pod wpływem wody.

Cechy i zalety produktu:

  • Wysoka moc ostrzenia: Skutecznie ostrzy nawet najtrudniejsze materiały takie jak "blue steel" czy stal szybkotnąca R2/SG2 oraz VG10.
  • Użytkowanie na mokro: Dzięki „splash & go” wystarczy zwilżyć powierzchnię wodą, eliminując potrzebę wcześniejszego namaczania, co oszczędza czas.
  • Profesjonalne wykończenie: Ziarno #3000 idealne do wykończeniowego ostrzenia, gwarantując polerowaną krawędź.
  • Ręczne wykonanie: Integracja ze szczegółowym procesem produkcji Naniwa, dzięki czemu kamień jest najwyższej klasy pod względem użyteczności, szybkości i wykończenia.

Szczegóły techniczne:

  • Kod producenta: NSS3000wada
  • Wymiary: 210 x 70 x 25 mm
  • Waga: 1000 g
  • Typ ziarna: Kamień do ostrzenia #3000

Produkt jest nowy, lecz posiada drobne mikropęknięcie przy rogu, które nie wpływa na jego funkcjonalność, co znajduje odzwierciedlenie w atrakcyjnej cenie. Kamień Naniwa Chosera #3000 jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów i entuzjastów szukających skutecznych narzędzi do ostrzenia.