-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Victorinox
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Sznurek – zawieszka do scyzoryka 4.1824.2 od VICTORINOX to takie małe, ale naprawdę praktyczne gadżeciarstwo, które ułatwia życie z Twoim scyzorykiem. No bo serio, ile razy zdarzyło się, że szukasz scyzoryka na dnie plecaka albo wśród kluczy? Ta zawieszka z solidnego nylonu daje radę – trzyma się nieźle, a gumowa końcówka nie wypada z ręki ani z haczyka. I do tego ten niebieski kolor – od razu łatwiej go wypatrzyć wśród innych narzędzi.
W praktyce, wystarczy przypiąć ją do kluczy, paska czy plecaka i już nie trzeba się martwić, że scyzoryk gdzieś zniknie. Jest leciutka – waży raptem 1,1 g – i ma takie wymiary, że nie przeszkadza, nie plącze się, bo ma tylko 64 mm długości i 13 mm wysokości. Więc nawet jak masz sporo rzeczy, to nie musisz się obawiać, że się gdzieś zapodzieje albo będzie uwierać.
U mnie od lat sprawdza się świetnie – wiadomo, nylon i guma to tworzywa niezbyt skomplikowane, ale zawsze wytrzymują ścieranie i nie przestraszą się deszczu czy wilgoci. Tak naprawdę nie trzeba się nimi jakoś specjalnie przejmować – jeśli wrócisz z wycieczki, wystarczy przetrzeć szmatką i gotowe. A jak w zeszłym sezonie byliśmy z kumplami na biwaku, to właśnie taka zawieszka pozwoliła szybko znaleźć scyzoryk i otworzyć puszkę fasoli bez szukania po całym plecaku.
No i jeszcze jest opcja porządku – jak masz porządek w rzeczach, to wiesz, jak to ułatwia życie, kiedy coś ma swoje miejsce... A ta zawieszka zdecydowanie pomaga mieć scyzoryk pod ręką, zwłaszcza kiedy często się go używa. Razem z sąsiadem naprawialiśmy płot i ten drobiazg – właśnie zawieszka – uratował sytuację, bo scyzoryk nie wyleciał nam z kieszeni na ziemię (a wiesz, jak to jest z płotem i gwoździami).
Na koniec dodam, że ten niebieski kolor to nie tylko kwestia wyglądu – serio, łatwiej znaleźć scyzoryk nawet w kiepskim świetle albo w tych wieczornych warunkach, kiedy masz już dość szukania i marzysz tylko o odpoczynku. Także ten dodatek od VICTORINOX może się wydawać niepozorny, ale uwierz – szybko staje się jednym z najważniejszych elementów Twojego zestawu narzędziowego.
Podsumowując – jest lekka, wytrzymała, a do tego praktyczna. Po prostu trochę ułatwia życie i chroni scyzoryk przed zgubieniem. No i wygląda przy tym całkiem spoko, dzięki temu niebieskiemu akcentowi, który naprawdę potrafi poprawić humor, kiedy szukasz narzędzia gdzieś na szybko.
Najważniejsze atuty
- Wykonana z nylonu, który nie robi problemów nawet przy długim użytkowaniu
- Końcówka z gumy zapewnia stabilny chwyt, nawet jeśli ręce masz mokre albo lekko brudne
- Lekka i kompaktowa – waży zaledwie 1,1 g, ma 64 mm długości i 13 mm wysokości
- Intensywny niebieski kolor pomaga szybko odszukać scyzoryk w plecaku czy na stole
- Łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką lub pod bieżącą wodą
- Przedłuża wygodę scyzoryka i zapobiega jego zgubieniu
- Trwałość nylonu i gumy nie straszne jest ścieranie ani wilgoć
No i właśnie takie proste rzeczy czasem potrafią zrobić wielką różnicę – w mieście, na biwaku czy podczas zabawy z dziećmi w ogródku, dobrze mieć coś pod ręką, co pomoże szybko znaleźć narzędzie. Ta zawieszka świetnie się do tego nadaje i warto o niej pamiętać, jak już raz spróbujesz.
Specyfikacja
| Produkt | Sznurek – zawieszka do scyzoryka |
| Marka | VICTORINOX |
| Model | 4.1824.2 |
| Materiał | nylon, guma |
| Kolor | niebieski |
| Długość | 64 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Waga | 1,1 g |
| Kod producenta | 4.1824.2 |
| EAN | 7611160182449 |
Ta tabela to szybki przegląd tego, co warto wiedzieć o tej zawieszce – dobrze mieć pod ręką wszystkie najważniejsze dane, żeby wiedzieć, z czym się je ten dodatek do Twojego scyzoryka.
8 szt.
3 szt.
2 szt.