Wczytuję dane...
Model: 02BO015
Kod producenta: 02BO015
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 4045011207273
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Boker
Opis produktu

Nóż Boker Plus ORCA PRO to taki kumpel, który nigdy nie zawodzi – solidny i gotowy na różne wyzwania, zwłaszcza te outdoorowe. Ma pełne ostrze o długości 130 mm ze stali D2, które naprawdę długo trzyma ostrość. No serio, można na nim polegać przy krojeniu kiełbasy na biwaku czy przetrząsaniu drewna na opał – nie ma mowy o tępym narzędziu w najmniej odpowiednim momencie.

Rękojeść zrobiona jest z piaskowanej tkaniny Green Canvas Micarta, która daje pewny chwyt nawet, gdy masz trochę wilgoci na dłoniach lub brud od pracy w terenie. Wiesz jak to jest – czasem ręce mokre albo ubłocone, a tu nóż nie ucieka i nie ślizga się, co jest naprawdę ważne, gdy trzeba coś precyzyjnie pociąć. Do tego jest profilowane wgłębienie pod kciuk – takie małe, ale czuć różnicę, bo nóż trzyma się stabilnie, nie trzeba się bać o poślizg.

Grubość ostrza – 5 mm – to już nie żarty. Pełna konstrukcja sprawia, że nóż jest twardy jak skała i spokojnie zniesie cięższe roboty. Rozłupywanie gałęzi? Sprawa normalna. Przygotowywanie drewna na ognisko? Też bez problemu. Nie musisz się martwić, że coś się wygnie albo pęknie – jest naprawdę solidny.

Do zestawu dołączona jest osłona Kydex z adapterem paska. Dzięki temu nóż można wygodnie i bezpiecznie nosić przy sobie – czy to na spacerze, biwaku czy podczas pracy w terenie. No i jest jeszcze otwór na smycz – fajna sprawa, bo jak lubisz mieć sprzęt przypięty gdzieś pod ręką, to masz to rozwiązane na poziomie.

Boker Plus ORCA PRO to nie tylko sprzęt do lasu i na wyprawę. Sprawdza się też świetnie w codziennych zadaniach – jak przyrząd do krojenia warzyw na grillu czy przygotowywania drewna do kominka. U mnie w ogrodzie od lat robi robotę – raz razem z sąsiadem naprawialiśmy płot i właśnie ten nóż uratował sytuację, bo nic się nie stępiło, a praca poszła szybko.

Ten model łączy w sobie kilka fajnych rzeczy: ergonomię, wytrzymałość i praktyczność. Rękojeść jest dobrze wyważona, co przekłada się na komfort pracy, a stal D2 to taka, która nie tylko długo trzyma ostrość, ale i jest odporna na korozję – więc nóż nie straszne są ani wilgotne dni, ani trochę zabawy w terenie.


Najważniejsze atuty
  • Wytrzymałe ostrze ze stali D2 o twardości 57-61 HRC, które naprawdę trzyma ostrość długo
  • Pełna konstrukcja ostrza o grubości 5 mm daje stabilność i odporność na różne uszkodzenia
  • Ergonomiczna rękojeść z tkaniny Green Canvas Micarta zapewnia pewny chwyt nawet gdy dłonie są wilgotne
  • Profilowane wgłębienie pod kciuk to ekstra kontrola i bezpieczeństwo podczas pracy
  • Osłona Kydex z adapterem paska ułatwia bezpieczne i wygodne przenoszenie
  • Otwór na smycz pozwala przypiąć nóż do plecaka czy pasa, żeby mieć go zawsze pod ręką
  • Solidna i wyważona konstrukcja sprawdza się zarówno przy delikatnym krojeniu, jak i cięższych zadaniach outdoorowych

W praktyce to nóż, który ma wszystko, czego można chcieć od takiego narzędzia – trwałość, wygodę i taką... no po prostu pewność, że nie zawiedzie, kiedy trzeba.


Specyfikacja
Parametr Wartość
Stal klingi D2 (twardość 57-61 HRC)
Długość całkowita 263 mm
Długość klingi 130 mm
Grubość klingi 5 mm
Waga 314 g
Materiał rękojeści Green Canvas Micarta
Pochwa Osłona Kydex z adapterem paska
Kod producenta 02BO015

Jak widać, ten nóż to naprawdę przemyślana rzecz – materiały, konstrukcja i detale działają razem, żeby dać trwałość i wygodę, niezależnie czy siedzisz przy ognisku, czy poprawiasz coś na działce.

Polecamy