Wczytuję dane...
Model: 136-021
Kod producenta: 136-021
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Benchmade

Nóż Benchmade 585S Mini Barrage


Benchmade to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących noże na świecie. Powstała w roku 1988 w Kalifornii. Przez ponad 20 lat zdobywała pozycje na rynku stosując coraz bardziej nowoczesne technologie oraz najlepsze materiały. Gwarancją jakości jest zaufanie takich firm jak H-D czy HK dla których powstały osobne linie noży. Dzięki podziałowi noży Benchmade na klasy (złota, czarna, niebieska) każdy może wybrać model dla siebie.

Model składany 585 S to poręczniejszy brat modelu 580. Klinga typu "drop-point" posiadająca szlif płaski oraz częściowo ząbkowane ostrze wykonana jest ze stali 154CM i zahartowane do wartości (58-61HRC). Długość klingi wynosi 74 mm natomiast jej grubość to 2.5 mm. Obustronny kołek pozwala na bezpieczne otwarcie ostrza.

Okładziny rękojeści wykonane zostały z termoplastycznego tworzywa o nazwie Valox, które dodatkowo wzmocniono stalowymi linersami ze stali 420J.

Rękojeść posiada profilowane nacięcia, które zwiększają bezpieczeństwo oraz ergonomię podczas użytkowania noża. Do noża dołączono przekładalny klips.

Zastosowana blokada to lubiany "axis lock", który udoskonalono wyposażając go w dodatkową, wspomagającą szybkie otwarcie sprężynę. Mechanizm zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania noża, a także jego przenoszenia blokując pewnie klingę.

Dane techniczne:

  • długość ostrza: 74 mm
  • długość całkowita: 175 mm
  • grubość ostrza: 2.5 mm
  • stal: 154CM (58-61HRC)
  • rękojeść: Valox
  • waga: 96 g.
  • blokada: AXIS-ASSIST Lock

Gwarancja 24 miesiące.Kup Nóż Benchmade 585S Mini Barrage już dzisiaj.