Wczytuję dane...
Model: 136-027
Kod producenta: 136-027
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 610953130763
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Benchmade

Nóż Benchmade 580 Barrage

Benchmade to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących noże na świecie. Powstała w roku 1988 w Kalifornii. Przez ponad 20 lat zdobywała pozycje na rynku stosując coraz bardziej nowoczesne technologie oraz najlepsze materiały. Gwarancją jakości jest zaufanie takich firm jak Harley-Davidson czy HK dla których powstały osobne linie noży. Dzięki podziałowi noży Benchmade na klasy (złota, czarna, niebieska) każdy może wybrać model dla siebie.

Model benchmade barrage 580 reprezentuje niebieską klasę noży składanych Benchmade. Klingą typu "drop-point" posiadająca szlif płaski wykonana jest ze stali 154CM i zahartowana do wartości (58-61HRC). Długość całkowita ostrza to 91 mm, natomiast grubość wynosi 3 mm. Ostrze wyposażono w obustronny kołek, który służy do otwierania i rozkładania noża.

Okładziny rękojeści wykonane zostały z termoplastycznego tworzywa o nazwie Valox, które dodatkowo wzmocniono stalowymi linersami ze stali 420J.

Rękojeść posiada profilowane nacięcia, które zwiększają bezpieczeństwo oraz ergonomię podczas użytkowania noża.

Do noża dołączono przekładalny klips.

Zastosowana blokada to lubiany "axis lock", który udoskonalono wyposażając go w dodatkową, wspomagającą szybkie otwarcie sprężynę. Mechanizm zapewnia bezpieczenstwo podczas użytkowania noża, a także jego przenoszenia blokując pewnie kligę. Blokada może być obsługiwana przez osoby prawo i lewo ręczne.

Dane techniczne:

  • długość ostrza: 91 mm
  • długośc całkowita: 212 mm
  • grubośc ostrza: 3 mm
  • stal: 154CM (58-61HRC)
  • rękojeść: Valox
  • waga: 119 g.
  • blokada: AXIS-ASSIST Lock

Gwarancja 24 miesiące.Kup Nóż Benchmade 580 Barrage już dzisiaj.