Wczytuję dane...
Model: 275-126
Kod producenta: 275-126
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 202020100750
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Kandar

Nóż składany Kandar N172 przeznaczony jest dla osób ceniących wygodę i bezpieczeństwo, gdyż  właśnie chowane w rękojeści ostrze sprawdzi się w szeroko rozumianej turystyce. Wybierając ten nóż masz pewność, że twój plecak nie ulegnie uszkodzeniu przez przypadkowo wysunięte ostrze z pochewki, a ryzyko przypadkowego skaleczenia się praktycznie spada do zera.

Konstrukcja noża pozwala wykonać każdą czynność, z którą może zmierzyć się prawdziwy turysta, od przygotowania posiłku, przez zaostrzenie kijka na ognisko, po otwarcie „rosyjskiej” konserwy. Nóż wyposażony jest w klips który pozwala na wygodne przenoszenie noża.


Polecamy
Profil głowni Drop Point
Typ blokady ostrza Liner Lock
Typ noża składany
Typ otwierania kołek pod kciuk
Typ stali nierdzewna Grupa stali o specjalnych właściwościach fizykochemicznych, odpornych na korozję ze strony np.: czynników atmosferycznych (korozja gazowa), rozcieńczonych kwasów, roztworów alkalicznych (korozja w cieczach). Nierdzewność uzyskuje się poprzez wprowadzenie do stali odpowiednich dodatków stopowych. W przypadku stali chromowej nierdzewnej jest to chrom, a amerykańska norma AISI określa jego minimalną zawartość na 11%.
Jelec brak
Klips do noszenia jest
Materiał okładzin metal - aluminium
Wspomaganie otwarcia brak
Zastosowanie (przeznaczenie) uniwersalne
Długość całkowita [mm] 210
Długość ostrza [mm] 90
Grubość głowni [mm] 3
Masa [g] 255
Producent Kandar, Chiny
Symbol dostawcy N172