Wczytuję dane...
Model: 0.8463.MW3+pud
Kod producenta: 0.8463.MW3+pud
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7611160014320
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Victorinox

Victorinox Military 0.8463.MW3

Victorinox Military 0.8463.MW3

UWAGA. Dla zamówień o łącznej kwocie 300 zł i więcej - wysyłka kurierem gratis!


UWAGA !!! Promocja czasowa. Skorzystaj z tej niesamowitej okazji już teraz

Victorinox Military 0.8463.MW3 - odkryj scyzoryk marki Victorinix w wydaniu wojskowym. Profilowana rączka w kolorze czerni została wykonana z materiału, który zapobiegnie ślizganiu się narzędzia w dłoni. Z łatwością otworzysz scyzoryk jedną ręką, dzięki odpowiedniej konstrukcji dużego, ząbkowanego ostrza. Victorinox Military łączy w sobie wszystkie użyteczne funkcje, a dodatkowo możesz korzystać z piłki do drewna. Sprawdzi się świetnie dla majsterkowiczów, przy drobnych naprawach.

    

Poznaj wszystkie funkcje:
- dużych rozmiarów, ząbkowane ostrze z blokadą. Posiada uchwyt, dzięki któremu otworzysz narzędzie jedną dłonią.
- śrubokręt gwiazdkowy;
- otwieracz do puszek z małym śrubokrętem;
- otwieracz do kapsli ze śrubokrętem i przyrządem, który umożliwi zdejmowanie izolacji;
- szpikulec - szydło;
- wykałaczka;
- pęseta;
- kółko;
- piłka do drewna.

   

Szukasz scyzoryka o ciekawym designie, który będzie nie tylko użyteczny, ale także wysokiej jakości? Kup już dziś Victorinox Military  0.8463.MW3 - wysyłka kurierem 0 zł!

   

Sygnowany jest marką Victorinox, która jest światowym liderem w produkcji tego typu narzędzi.

  

Wymiary scyzoryka:
- długość scyzoryka: 111 mm
- długość ostrza: 80 mm
- szerokość (strona oprawy): 34,5 mm
- grubość (strona narzędzi): 18 mm

Waga scyzoryka: 128 g


Dlaczego wybrać scyzoryk Victorinox? :

- obejmuje je wieczysta gwarancja

- scyzoryki są oryginalne, prosto od Victorinoxa

- wszystkie scyzoryki są fabrycznie nowe i nieużywane

- firma Victorinox to najsłynniejszy i zarazem najlepszy na świecie producent scyzoryków wielofunkcyjnych

- Victorinox to gwarancja doskonałej jakości produktu


Wieczysta gwarancja :


Gwarancja firmy VICTORINOX jest nieograniczona w czasie i obejmuje wszystkie użyte materiały oraz wszelkie możliwe wady fabryczne.

logaFirma Victorinox znana jest między innymi z tego, że obejmuje oferowane przez siebie produkty wieczystą gwarancją na wszystkie wady fabryczne. Oznacza to, że bez względu na to, czy uszkodzeniu uległ wykorzystywany przez nas scyzoryk, czy też nóż kuchenny, mamy prawo oczekiwać jego wymiany licząc na to, że wszystkie czynności z nią związane zostaną wykonane nieodpłatnie. Firma nie wymaga od nas żadnych dokumentów potwierdzających, że zakupiony został produkt jej marki, znaczenia nie ma przy tym i to, czy mówimy o nożach i scyzorykach, w których posiadanie weszliśmy w Polsce, czy też za granicą. Warunkiem koniecznym jest wyłącznie oryginalność uszkodzonego produktu, ta zaś ujawnia się poprzez istnienie napisu Victorinox na jego ostrzu. Jeśli posiadane przez nas rozwiązanie spełnia ten wymóg, możemy liczyć na to, że skorzystamy z możliwości stwarzanych przez wieczystą gwarancję. Paragon czy faktura zakupu nie są wymagane. W przypadku modeli z elektroniką obowiązkowe jest okazanie dowodu zakupu przy zgłaszaniu usterek w elektronice. Elektronika objęta jest dwuletnią gwarancją.


O firmie :


Firma Victorinox znana jest przede wszystkim jako światowy lider w produkcji scyzoryków wielofunkcyjnych. Jej oferta obejmuje przy tym zarówno scyzoryki kieszonkowe, jak i podręczne zestawy narzędzi. W jej skład wchodzą zresztą pojawiające się z dużą regularnością nowe rozwiązania, które charakteryzują się innowacyjnością, jeszcze większą poręcznością oraz przystępną ceną pozwalającą na ich zakup zarówno odbiorcom indywidualnym, jak i różnego rodzaju firmom i instytucjom.

Choć jednak firma Victorinox zasłynęła przede wszystkim z produkcji niezawodnych narzędzi wielofunkcyjnych, scyzoryki nie są jedynymi rozwiązaniami, które doprowadziły do zyskania przez nią popularności na całym świecie. Dobrą sławę firma zawdzięcza również wysokiej klasy nożom kuchennym, które sprawdzają się zarówno w barach i restauracjach, jak i w domach prywatnych, w których są wykorzystywane do przygotowywania codziennych i odświętnych potraw. Siłą firmy jest przy tym umiejętność tworzenia tego, co tradycyjne, z tym, co nowoczesne, dbałość o każdy etap produkcji scyzoryków i noży kuchennych, a także znajomość potrzeb zgłaszanych przez klientów i umiejętność ich realizowania.

Sama firma została założona w roku 1884 w mieście Ibach, w kantonie Schwyz, a już siedem lat później jej właściciele i pracownicy mogli pochwalić się pierwszą dostawą scyzoryków wykonanych na potrzeby Armii Szwajcarskiej. Pierwotnie firma nazywała się zresztą Victoria (na cześć zmarłej matki jej założyciela), drugi człon został zaś dodany w roku 1921. W 1897 roku opatentowany został zresztą jeden z najbardziej wyjątkowych wynalazków firmy. „Szwajcarski Nóż Oficerski”, bo o nim mowa, jest do dziś chroniony przez prawo, a kopiowanie tego rozwiązania jest zabronione. Prawnie już od ponad stu lat zastrzeżony jest również znak rozpoznawczy firmy – szwajcarski biały krzyż na czerwonej tarczy. Kolejne lata działalności firmy to doskonalenie jej oferty i uwzględnianie w niej nawet najbardziej nietypowych oczekiwań zgłaszanych przez klientów, ci ostatni mają dziś więc niemałe powody do zadowolenia sięgając po rozwiązania Victorinox.


  

Tagi: Victorinox Military


Kup Victorinox Military 0.8463.MW3 już dzisiaj.