Wczytuję dane...
Model: F-655
Kod producenta: F-655
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 4960375136550
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Tojiro

Nóż szefa kuchni 21cm Tojiro DP37

Profesjonalny, wszechstronny nóż kuchenny, przeznaczony do krojenia, siekania, szatkowania i plastrowania rozmaitych produktów. We wprawnych rękach poradzi sobie nawet z porcjowaniem drobiu, usuwaniem kości z mięsa czy filetowaniem ryb. Ostrze o optymalnej długości pozwala kroić duże płaszczyzny i gwarantuje pełną kontrolę nad nożem.
 

Ostrze: stal 37 warstwowa rdzeń VG-10 

Twardość:  +/-1 60 HRC

Długość całkowita: 34 cm

Długość ostrza: 21 cm

Szerokość Klingi: 4,4 cm

Grubość klingi: ok. 2,4 mm

Waga: ok. 200 g


 
Rękojeść – Wzmocniony laminat typu micarta ze sprasowanego papieru impregnowanego żywicą. Materiał wykazuje wysoką odporność na ścieranie i nie kurczy się pod wpływem wilgoci.
 
Tojiro Pro-DP Damascus to seria profesjonalnych noży kuchennych, wykonanych z tzw. stali damasceńskiej, której falisty deseń nosi nazwę Kasumi Nagashi, co znaczy “płynąca mgła”. Odporne na ścieranie, niezwykle ostre klingi o unikatowych wzorach wykuto z 37 warstw wysokowęglowej i niskowęglowej stali nierdzewnej, przy czym ekstremalnie twardy rdzeń stanowi stop z dodatkiem kobaltu. Ta tradycyjna technika uzyskiwania pięknej, warstwowej stali należy do najcenniejszych skarbów japońskich rzemieślników, ponieważ zwiększa koncentrację atomów w rdzeniu noża, a co za tym idzie – wydłuża trwałość ostrza.

Kup Nóż szefa kuchni 21cm Tojiro DP37 już dzisiaj.