Wczytuję dane...
Model: F-651
Kod producenta: F-651
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 4960375136512
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Tojiro
Nóż uniwersalny 15cm Tojiro DP37

Poręczny nóż kuchenny, szczególnie praktyczny przy produktach małej i średniej wielkości, takich jak rzodkiewka czy cytryna. Doskonale się sprawdza podczas cięcia marchewki w kostkę, krojenia oliwek lub małego pieczywa. Idealny dla tych, którzy nie lubią dużych noży.
 

Profesjonalny japoński nóż uniwersalny Tojiro DP 15 cm.

Ostrze: stal 37 warstwowa rdzeń VG-10 

Twardość:  +/-1 60 HRC

Długość całkowita: 25,6 cm

Długość ostrza: 15 cm

Szerokość Klingi: 2,6 cm

Grubość klingi: ok. 1,5 mm

Waga: ok. 75 g


Rękojeść – Wzmocniony laminat typu micarta ze sprasowanego papieru impregnowanego żywicą. Materiał wykazuje wysoką odporność na ścieranie i nie kurczy się pod wpływem wilgoci.
 
Tojiro Pro-DP Damascus to seria profesjonalnych noży kuchennych, wykonanych z tzw. stali damasceńskiej, której falisty deseń nosi nazwę Kasumi Nagashi, co znaczy “płynąca mgła”. Odporne na ścieranie, niezwykle ostre klingi o unikatowych wzorach wykuto z 37 warstw wysokowęglowej i niskowęglowej stali nierdzewnej, przy czym ekstremalnie twardy rdzeń stanowi stop z dodatkiem kobaltu. Ta tradycyjna technika uzyskiwania pięknej, warstwowej stali należy do najcenniejszych skarbów japońskich rzemieślników, ponieważ zwiększa koncentrację atomów w rdzeniu noża, a co za tym idzie – wydłuża trwałość ostrza.

Kup Nóż uniwersalny 15cm Tojiro DP37 już dzisiaj.