-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Victorinox
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Wyobraź sobie taki poranek w warsztacie – zimno, kawa jeszcze nie do końca rozgrzała ręce, a tu nagle okazuje się, że śrubokręt gdzieś zniknął i trzeba szukać go wśród miliona innych narzędzi. No, kto tego nie zna? Scyzoryk Victorinox CyberTool 34 jest właśnie po to, żeby takich sytuacji unikać – ma 32 funkcje i mieści się w kieszeni, więc wszystko, czego możesz potrzebować, masz pod ręką. Bez zbędnego szukania, bez nerwów.
Co fajne, zrobiony jest ze stali nierdzewnej – solidnej i odpornej na rdzę, a do tego ma ergonomiczną formę, więc nawet po kilku godzinach pracy nie męczy dłoni. No i ten grzbiet, który jest chłodny w dotyku – serio, to daje fajne poczucie komfortu. A mechanizm składania? Płynny jak dobrze naoliwiona maszyna, bez zacinek czy trzasków.
Opis produktu
CyberTool 34 to taki mały kombajn – ma 91 mm długości, więc nie zajmuje dużo miejsca, ale za to łączy w sobie aż 32 narzędzia. Nie jest to tylko zwykły scyzoryk, ale zestaw, który naprawdę pomaga w codziennych i bardziej skomplikowanych zadaniach.
W środku znajdziesz na przykład duże i małe ostrze, które świetnie radzą sobie z krojeniem, czy to pomidorów na kanapkę, czy kabla do naprawy. Jest otwieracz do puszek z małym śrubokrętem 3 mm – nie raz ratował mnie na wyjazdach, gdy trzeba było coś szybko otworzyć albo dokręcić drobny element. No i oczywiście korkociąg, rozwiertak i szpikulec, które przydają się w różnych sytuacjach – serio, czasem nie wiesz, że czegoś potrzebujesz, dopóki tego nie masz.
Nie brakuje też takich drobiazgów jak pęseta, wykałaczka i szpilka z nierdzewnej stali. Świetne, gdy trzeba wyciągnąć drzazgę czy posprzątać coś z trudno dostępnego miejsca. Do tego kombinerki z przecinakiem i zaciskaczem do drutu – nie wiem jak ty, ale ja często miałem sytuacje, gdzie to właśnie one ratowały mi skórę przy naprawach kabli czy instalacji.
Wbudowany pojemnik z nasadkami to kolejny hit – masz tam śrubokręty i bity typu Philips, Hex, Torx, więc z różnymi śrubami nie ma problemu. A jeśli pracujesz z elektryką, to docenisz otwieracz do kapsli z dodatkowym śrubokrętem i ostrzem do zdejmowania izolacji. Nożyczki? Jasne, zawsze pod ręką do cięcia taśmy albo papieru. A klucz nasadkowy z różnymi nasadkami pozwala na naprawdę precyzyjne dokręcanie śrub – u mnie w garażu często się przydaje.
I jeszcze coś, co na pierwszy rzut oka może wydawać się dziwne, ale jest mega praktyczne – długopis z wkładem napełnianym pod ciśnieniem. Pisałem nim nawet na mrozie i pod kątem, więc nie trzeba nosić osobnego pióra. Wiesz, jak to jest, czasem trzeba szybko coś zanotować, a nie ma gdzie sięgnąć po notatnik.
Całość wykonana ze stali nierdzewnej, więc narzędzia trzymają ostrość długo i nie rdzewieją, nawet jeśli zapomnisz o nich na deszczu. Do tego wieczysta gwarancja – czyli producent naprawdę wierzy, że to narzędzie posłuży na lata.
Pełna lista narzędzi w Victorinox CyberTool 34:
- Duże ostrze
- Małe ostrze
- Otwieracz do puszek z małym śrubokrętem 3 mm
- Korkociąg
- Rozwiertak
- Szpikulec
- Pęseta
- Wykałaczka
- Szpilka z nierdzewnej stali
- Kombinerki z przecinakiem i zaciskaczem do drutu
- Pojemnik z nasadkami (Philips, Hex, Torx)
- Otwieracz do kapsli z dodatkowym śrubokrętem i ostrzem do zdejmowania izolacji
- Nożyczki
- Klucz nasadkowy z różnymi nasadkami
- Długopis z wkładem pod ciśnieniem
Ta lista robi wrażenie, prawda? A najlepsze jest to, że wszystko to zmieści się w kieszeni kurtki albo torbie narzędziowej – naprawdę wygodne rozwiązanie.
Najważniejsze atuty
- 32 funkcje – zestaw na każdą okazję, od naprawy po codzienne drobiazgi
- Stal nierdzewna – chłodna w dotyku i odporna na korozję, więc nie musisz się martwić o rdzę
- 91 mm długości – kompaktowy rozmiar, który nie przeszkadza, a mieści sporo narzędzi
- Długopis pod ciśnieniem – pisze nawet w trudnych warunkach, na mrozie czy pod kątem
- Wieczysta gwarancja – możesz spać spokojnie, bo producent stoi za swoim sprzętem
Te cechy sprawiają, że Victorinox CyberTool 34 to narzędzie, które zawsze masz pod ręką i które nie zawiedzie, kiedy naprawdę tego potrzebujesz.
Zastosowania i inspiracje
- Naprawy techniczne: na przykład szybkie przycinanie przewodów albo dokręcanie śrub, gdy trzeba coś szybko ogarnąć.
- Prace elektroniczne: otwieranie obudów, zdejmowanie izolacji – bez ryzyka, że coś uszkodzisz.
- Wyjazdy i wyprawy: podczas biwaków czy podróży, gdzie liczy się każdy gram i miejsce w plecaku.
- Hobby i majsterkowanie: od modelarstwa po drobne naprawy w domu – wszystko masz pod ręką, bez biegania po narzędzia.
- Codzienne sytuacje: otwieranie paczek, notowanie czegoś na szybko czy usuwanie drzazg – takie drobiazgi, które jednak potrafią uprzyjemnić dzień.
W praktyce CyberTool 34 to nie tylko scyzoryk – to takie małe centrum dowodzenia, które pomaga ogarnąć różne sytuacje, kiedy liczy się szybkość i wygoda.
Opinie użytkowników
Użytkownicy chwalą ergonomię i szeroki wybór narzędzi, które w CyberTool 34 naprawdę ułatwiają życie. Kombinerki i pojemnik z nasadkami to elementy, które wyróżniają ten model – nie raz ratowały w trudnych sytuacjach. No i ta wieczysta gwarancja – daje spokój, bo wiesz, że sprzęt wytrzyma, nawet jeśli czasem z nim trochę poszalejesz.
8 szt.