Wczytuję dane...
Model: 176-026
Kod producenta: 176-026
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7391846015048
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Morakniv

Nóż Mora Craftline Q 546 stal nierdzewna

Mora Craftline Q 546 to podręczny nóż, którego klinga została wykonano ze stali nierdzewnej typu Sandvik zahartowanej do twardości HRC 57-58. Ostrze o długości 9,5 cm zapewnia optymalne właściwości tnące.
Rekojeść w kolorze niebieskim wykonano z tworzywa sztucznego. Wygodne profilowanie oraz pojedyńczy jelec zapewnia bezpieczeństwo podczas operowania nożem.
Do noża dołączona jest funkcjonala pochewka wykonana z plastiku, która jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz posiada pętle do przymocowania narzędzia do paska.

MORA OF SWEDEN pojawiła się na międzynarodowym rynku w 2005 roku, jednak korzenie firmy sięgają do lat 1912 i 1891 kiedy to dwie manufaktury nożowe Mora – KJ Eriksson i Frost’s Knife łączą się w spółkę. Zjednoczenie doprowadza do rozszerzenia asortymentu oraz zdolności do uruchamiania wielu projektów, które przyczyniają się do dalszego rozwoju firmy. Dzięki temu Mora jest firmą ze 100 letnim doświadczeniem w produkcji narzędzi tnących.

Noże oraz pozostałe narzędzia MORA są stosowane w różnych dziedzinach, a osoby, które ich używają mają jedną wspólną cechę. Chcą narzędzi, które upraszczają pracę, są łatwe w obsłudze, i zostały zaprojektowane z zastosowaniem wysokiej ergonomii.

Nieważne czy produkty MORA znajdują się na budowach, w zakładach pracy. Albo, gdy wykorzystywane są podczas polowania, łowienia ryb, lub podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wybór jest prosty... MORA OF SWEDEN.

Kup Nóż Mora Craftline Q 546 stal nierdzewna już dzisiaj.