Wczytuję dane...
Model: 176-025
Kod producenta: 176-025
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7391846015024
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Morakniv

Nóż Mora Craftline Q 511 stal węglowa

Mora Craftline Q 511 to dobra propozycja na tani i podstawowy nóż. Model Q 511 posiada użytkową klingę wykonaną ze stali węglowej. Zastosowanie takiej stali podnośi agresywność cięcia, a właściwe hartowanie  powoduje ze nóż trzyma długo ostrość. 

Rekojeść z tworzywa w kolorze czerwonym zapewnia wygodny chwyt, a pojedyńcza garda chroni rękę przed przypadkowym ześlizgnięciem się jej na krawędź tnącą. Prosta budowa zapewnia łatwość utrzymaniu  narzędzia w czystości. 

Do noża dołączona jest funkcjonala pochewka wykonana z plastiku, która posiada pętle do przymocowania narzędzia do paska.

MORA OF SWEDEN pojawiła się na międzynarodowym rynku w 2005 roku, jednak korzenie firmy sięgają do lat 1912 i 1891 kiedy to dwie manufaktury nożowe Mora – KJ Eriksson i Frost’s Knife łączą się w spółkę. Zjednoczenie doprowadza do rozszerzenia asortymentu oraz zdolności do uruchamiania wielu projektów, które przyczyniają się do dalszego rozwoju firmy. Dzięki temu Mora jest firmą ze 100 letnim doświadczeniem w produkcji narzędzi tnących.

Noże oraz pozostałe narzędzia MORA są stosowane w różnych dziedzinach, a osoby, które ich używają mają jedną wspólną cechę. Chcą narzędzi, które upraszczają pracę, są łatwe w obsłudze, i zostały zaprojektowane z zastosowaniem wysokiej ergonomii.

Nieważne czy produkty MORA znajdują się na budowach, w zakładach pracy. Albo, gdy wykorzystywane są podczas polowania, łowienia ryb, lub podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Wybór jest prosty... MORA OF SWEDEN. 

Kup Nóż Mora Craftline Q 511 stal węglowa już dzisiaj.