Wczytuję dane...
Model: 5.1020.2G
Kod producenta: 5.1020.2G
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7611160058300
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Victorinox

Zestaw kuchenny 2 częściowy do mięsa Victorinox 5.1020.2 + kurier GRATIS

 


Ten elegancki dwuczęściowy zestaw kuchenny, renomowanej Firmy Victorinox, w pudełku prezentowym, to najlepszy wybór. Wspaniały prezent dla smakosza grilla, steków i innych pieczystych wspaniałości. Stal nierdzewna, wspaniały wygląd, długowieczność i moc, produktów Firmy Victorinox, to jedne z najważniejszych cech, tego niesamowitego zestawu.  "Perfekcyjnie wyważone" - to najlepsze słowa opisujące serię noży kutych Victorinox. Noże wykuwane są w Solingen (Niemcy) pod czujnym okiem szwajcarskich projektantów. Poza elegancją noże kute Victorinox cechują się perfekcją wykonania. Ostrza wykonane z najwyższej jakości stali są dwukrotnie ostrzone, a następnie laserowo sprawdzane, a rączki z trzema nitami, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zawsze zachowują swój kształt i nigdy nie odłączają się od ostrzy. Drewniane rękojeści, niezwykle poręczne i wygodne w reku, podkreślają wykwintność i stylowość przedstawionego zestawu noży. 


Dwuczęściowy zestaw kuchenny w pudełku prezentowym, zawierający:

1. Nóż kuchenny z ostrzem długości 19 (5.2000.19)
2. Widelec do mięsa z drewnianą rączką (5.2100.15)

Dlaczego noże Victorinox? :

- obejmuje je wieczysta gwarancja

- noże są oryginalne, prosto od Victorinoxa

- wszystkie noże są fabrycznie nowe i nieużywane

- Victorinox to jeden z najsłynniejszych i najlepszych na świecie producentów scyzoryków i noży kuchennych

- Victorinox to gwarancja doskonałej jakości produktu


Wieczysta gwarancja :


Gwarancja firmy VICTORINOX jest nieograniczona w czasie i obejmuje wszystkie użyte materiały oraz wszelkie możliwe wady fabryczne.

Tylko ORYGINALNY produkt jest podstawą do dochodzenia roszczeń gwarancyjnych. Tylko napis Victorinox na ostrzu jest gwarancją posiadania oryginału. Firma przyjmuje do naprawy wszystkie modele scyzoryków, niezależnie od tego, gdzie zostały nabyte (nawet zagranicą). NIe jest wymagany żaden dowód zakupu, ponieważ scyzoryki Victorinox są objęte wieczystą gwarancją na wszelkie wady fabryczne. W przypadku modeli z elektroniką obowiązkowe jest okazanie dowodu zakupu przy zgłaszaniu usterek w elektronice. Elektronika objęta jest dwuletnią gwarancją.


O firmie :


VICTORINOX jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych (scyzoryki szwajcarskie) i kieszonkowych zestawów narzędzi (swistool i multitool).

Sława firmy to nie tylko scyzoryki - także noże kuchenne marki VICTORINOX cieszą się światową renomą. Podstawą sukcesów firmy VICTORINOX jest jej nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja i nieosiągnalna dla innych firm jakość wykonania wszystkich produktów.

Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością.

 


Kup Zestaw kuchenny 2 częściowy do mięsa Victorinox 5.1020.2 + kurier GRATIS już dzisiaj.