Wczytuję dane...
Model: 7.7243.6
Kod producenta: 7.7243.6
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7611160001825
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Victorinox

6-elementowy blok kutych noży

Najwyższa jakość i ponadczasowa elegancja to dwie cechy, które definiują serię kutych noży Grand Maître od Victorinox. W każdym modelu ostrze płynnie łączy się z rękojeścią, z jedynie lekkim zgrubieniem stali w punkcie styku tych elementów. Zgrubienie to zapobiega przesunięciu dłoni z rękojeści na ostrze.
Pięć modeli noży wchodzących w skład zestawu Grand Maître łączą te same doskonałe właściwości. Zestaw składa się z noża kuchennego, noża do steków, noża do porcjowania, noża Santoku, noża szefa kuchni oraz wielofunkcyjnych nożyc kuchennych. Spełnia tym samym potrzeby niemal każdej kuchni.

Główne cechy

  • Idealny zestaw noży
  • Blok na noże kuchenne z 6 nożami
  • Wyposażony w noże o doskonale wyważonej konstrukcji i eleganckiej rękojeści
Numer artykułu7.7243.6
Rozmiar225 x 120 x 376 mm
Waga3200 g
KolekcjaGrand Maître

Zestaw zawiera:

1. Nożyce uniwersalne (7.6363.3) z czarnymi rączkami 
2. Nóż do warzyw i owoców kuty (7.7203.09) 
3. Nóż kuty (7.7203.12) 
4. Nóż kuty (7.7203.15) 
5. Nóż "Santoku" kuty (7.7323.17) 
6. Nóż szefa kuchni kuty (7.7403.20)

Dlaczego noże Victorinox? :

- obejmuje je wieczysta gwarancja

- noże są oryginalne, prosto od Victorinoxa

- wszystkie noże są fabrycznie nowe i nieużywane

- Victorinox to jeden z najsłynniejszych i najlepszych na świecie producentów scyzoryków i noży kuchennych

- Victorinox to gwarancja doskonałej jakości produktu

Wieczysta gwarancja :

Gwarancja firmy VICTORINOX jest nieograniczona w czasie i obejmuje wszystkie użyte materiały oraz wszelkie możliwe wady fabryczne.

Tylko ORYGINALNY produkt jest podstawą do dochodzenia roszczeń gwarancyjnych. Tylko napis Victorinox na ostrzu jest gwarancją posiadania oryginału. Firma przyjmuje do naprawy wszystkie modele scyzoryków, niezależnie od tego, gdzie zostały nabyte (nawet zagranicą). NIe jest wymagany żaden dowód zakupu, ponieważ scyzoryki Victorinox są objęte wieczystą gwarancją na wszelkie wady fabryczne. W przypadku modeli z elektroniką obowiązkowe jest okazanie dowodu zakupu przy zgłaszaniu usterek w elektronice. Elektronika objęta jest dwuletnią gwarancją.

O firmie :

VICTORINOX jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych (scyzoryki szwajcarskie) i kieszonkowych zestawów narzędzi (swistool i multitool).

Sława firmy to nie tylko scyzoryki - także noże kuchenne marki VICTORINOX cieszą się światową renomą. Podstawą sukcesów firmy VICTORINOX jest jej nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja i nieosiągnalna dla innych firm jakość wykonania wszystkich produktów.

Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością.

Kup Blok kuchenny 6-cio częściowy Victorinox 7.7243.6  już dzisiaj.