Wczytuję dane...
Model: 5.0431
Kod producenta: 5.0431
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7611160500168
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Victorinox
Nóż do jarzyn Victorinox 5.0431

Ten lekki i wygodny nóż do obierania doskonale nadaje się do precyzyjnych zadań cięcia, takich jak obieranie i mielenie owoców, usuwanie krewetek, krojenie czosnku i wycinanie ciast. Nóż został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co sprawia, że jest nie tylko trwały, ale też odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i stępienie, spowodowane codziennym jego użytkowaniem. Odpowiednio ostrzony – posłuży nam przez wiele lat.

Wysokiej jakości nożyk z ząbkowanym ostrzem służący do drobnych prac kuchennych.  Rękojeść wykonana jest z antyposlizgowego plastiku o wysokiej wytrzymałości. Nóż ten doceniany jest zarówno przez profesjonalnych kucharzy jak  początkujących fanów kuchni. Ostrze Victorinoxa zapewnia dobre parametry cięcia i pozostaje długo ostro. 

  • Uniwersalny nóż do obierania warzyw i owoców.
  • Ząbkowane ostrze długości 8 cm.

  

Dlaczego noże Victorinox? :

- obejmuje je wieczysta gwarancja

- noże są oryginalne, prosto od Victorinoxa

- wszystkie noże są fabrycznie nowe i nieużywane

- Victorinox to jeden z najsłynniejszych i najlepszych na świecie producentów scyzoryków i noży kuchennych

- Victorinox to gwarancja doskonałej jakości produktu

Wieczysta gwarancja :

Gwarancja firmy VICTORINOX jest nieograniczona w czasie i obejmuje wszystkie użyte materiały oraz wszelkie możliwe wady fabryczne.

Tylko ORYGINALNY produkt jest podstawą do dochodzenia roszczeń gwarancyjnych. Tylko napis Victorinox na ostrzu jest gwarancją posiadania oryginału. Firma przyjmuje do naprawy wszystkie modele scyzoryków, niezależnie od tego, gdzie zostały nabyte (nawet zagranicą). NIe jest wymagany żaden dowód zakupu, ponieważ scyzoryki Victorinox są objęte wieczystą gwarancją na wszelkie wady fabryczne. W przypadku modeli z elektroniką obowiązkowe jest okazanie dowodu zakupu przy zgłaszaniu usterek w elektronice. Elektronika objęta jest dwuletnią gwarancją.

O firmie :

VICTORINOX jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych (scyzoryki szwajcarskie) i kieszonkowych zestawów narzędzi (swistool i multitool).

Sława firmy to nie tylko scyzoryki - także noże kuchenne marki VICTORINOX cieszą się światową renomą. Podstawą sukcesów firmy VICTORINOX jest jej nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja i nieosiągnalna dla innych firm jakość wykonania wszystkich produktów.

Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością.

 Kup Nóż do jarzyn Victorinox 5.0431 już dzisiaj.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...