Wczytuję dane...
Model: 1211183
Kod producenta: 1211183
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5413821211183
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Berghoff

Cosmos. Nóż Stołowy 9019

  

Wymiary : 

Długość ostrza 13 cm 
Długość całkowita 25 cm

  • Sztućce firmy BergHOFF wykonane są ze stali nierdzewnej z serii 18/10.
  • Nie ulegają procesom utleniania, są całkowicie niezniszczalne oraz dzięki gęstości i grubości materiału zagwarantowana jest ich stabilność.
  • Powierzchnia jest higieniczna, trwała i bardzo łatwa do czyszczenia. Jest to doskonałe połączenie nowoczesnych metod produkcyjnych i tradycyjnego rzemiosła.
  • Sztućce firmy BergHOFF są odporne na rdzę. Odporność na korozję stali nierdzewnej osiąga się poprzez położenie bardzo cienkiej warstwy tlenku chromu na powierzchni, która jest niewidoczna dla oka.

 Nóż stołowy belgijskiej firmy Berghoff jest wszystkim czego potrzebujesz, aby zjeść stylowy posiłek. Po uzupełnieniu stołu zestawem sztućców Berghoff, goście będą z pewnością pod wrażeniem stylu i elegancji. Nóż stołowy został zaprojektowany dla najwyższej wygody użytkownika. Jest estetyczny, ale też bezpieczny i przede wszystkim trwały. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali nierdzewnej – będzie nam służyć przez wiele lat. 


W swoim obecnym kształcie firma BergHOFF WorldWide działa już od blisko dwudziestu lat, a choć jej główna siedziba znajduje się w Belgii, produkty sygnowane przez tego producenta można dziś nabyć na wszystkich kontynentach. Na wszystkich też cieszą się one ogromną popularnością, okazuje się przy tym, że jest ona w pełni uzasadniona. Siłą firmy BergHOFF jest przede wszystkim perfekcja ujawniająca się już na etapie projektowania kolejnych rozwiązań. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje między innymi: produkty wykorzystywane w gastronomii i hotelarstwie, szeroką gamę noży, sztućce, porcelanę, naczynia do pieczenia oraz gotowania, a także niewielkie urządzenia elektryczne. Wszystkie one przygotowywane są z uwzględnieniem najwyższych standardów, ich odbiorcy mogą zaś mieć pewność, że kolejne produkty nie opuszczą firmowych fabryk, jeżeli nie przejdą pozytywnie zakrojonych na szeroką skalę testów. Charakteryzuje je oryginalny design i wyjątkowo bogaty wybór, od początku istnienia firmy jej właściciele przywiązują jednak dużą wagę również do ceny polecanych przez siebie rozwiązań. Niezmiennie jest ona dostosowana do możliwości klientów, ci ostatni mają więc pewność, że kupują rozwiązania najwyższej klasy nie przepłacając za nie. Oferta firmy BergHOFF ulega zresztą systematycznym przeobrażeniom uwzględniając zmieniające się zapotrzebowanie zgłaszane przez nabywców z całego świata.

 


Kup Cosmos. Nóż Stołowy 9019 już dzisiaj.