Wczytuję dane...
Model: T1051D
Kod producenta: T1051D
Gwarancja: 3 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 6951258910518
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Taidea

Dwustronna kieszonkowa diamentowa ostrzałka do noży T1051D

 

Niezastąpiona, kieszonkowa i składana, dwustronna Diamentowa Ostrzałka taidea T1051D do noży, scyzoryków, narzędzi ogrodniczych, renomowanej Firmy Taidea Tech. To lekkie i poręczne narzędzie, dzięki specjalnie zaprojektowanemu dwustopniowemu systemowi ostrzenia, bez problemu naostrzysz wszelkiego rodzaju noże i narzędzia ogrodnicze. Niezwykle poręczna i wygodna, dobrze dopasowana do dłoni, rękojeść, skrywa w sobie moc dwóch diamentowych ściernic. Pierwsza, zawiera syntetyczne diamenty o dużej ziarnistości 360, nadająca ostrzu odpowiedni kształt. Druga, o ziarnistości 600, służy do ostatecznego wyszlifowania ostrza. Jej mocna i trwała konstrukcja zapewnia wieloletnie użytkowanie ostrzałki. To niezbędny element podstawowego wyposażenia, dosłownie na każdą kieszeń.

 

Dane techniczne:

  • Typ ostrzałki - ręczna
  • Materiał ścierny - diament
  • Gradacja -360/600
  • Wymiary części ściernej - 100x20 mm

Przeznaczenie :

  • Noże stalowe
  • Noże ceramiczne
  • Nożyczki

Zawartość opakowania:

  • Ostrzałka 

UWAGA!

Bardzo ważne jest, aby nie zniszczyć ostrza, należy prawidłowo prowadzić nóż na ostrzałce (ostrzem do przodu - jak do cięcia)

Instrukcja użycia:

Do ostrzenia noża użyj jednej lub dwóch stron ostrzałki, w zależności od tego jak bardzo tępy jest nóż.

Gradacja 360

Użyj tej strony tylko wtedy, gdy nóż jest naprawdę tępy, lub gdy chcesz naostrzyć nóż ceramiczny. By naostrzyć nóż, przesuń (lekko dociskając) kilkukrotnie najpierw jedną, potem drugą stronę noża. Ostrząc nóż staraj się zachować odpowiedni kąt pochylenia noża (10°-30°). 

Gradacja 600
Ta strona służy do wygładzania powierzchni noża. Można jej używać często do podostrzenia noża. By wygładzić nóż kilkukrotnie, delikatnie przesuń najpierw jedną, potem drugą stronę noża. Firma Taidea Tech znana też pod chińską nazwą Zhongshan ma swoją siedzibę w mieście o tym samym nazwie w południowych Chinach, produkowane przez nią kuchenne ostrzałki ceramiczne są dziś jednak znane na całym świecie. Co ciekawe, nie mamy wcale do czynienia z przedsiębiorstwem ograniczającym się do produkcji wykorzystywanych w kuchni narzędzi do ostrzenia. Taidea Tech to również uznany dostawca ostrzałek wykorzystywanych przez myśliwych i wędkarzy ceniony między innymi za ich wytrzymałość, niezawodność i atrakcyjność cenową.

Na tle innych producentów narzędzi tego typu chińską firmę wyróżnia przede wszystkim dążenie do tego, aby zaspakajać potrzeby zgłaszane przez najbardziej nawet wymagających klientów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że w firmowych laboratoriach nieustannie prowadzone są prace badawcze mające na celu zarówno doskonalenie już istniejących rozwiązań, jak i tworzenie nowych, uwzględniających opinie krytyczne padające pod adresem ich poprzedników.

Oferta firmy Taidea Tech obejmuje zarówno ostrzałki ręczne, jak i mechaniczne, każdy klient ma, więc szansę na dokonanie wyboru dokładnie takiego rozwiązania, które spełnia jego indywidualne potrzeby. Same ostrzałki sprawdzają się przy tym zarówno w przypadku noży orientalnych, jak i europejskich uwzględniając specyfikę każdego z wymienionych rozwiązań. Na liście ich największych zalet znajduje się również funkcjonalność, ergonomia oraz przystępna cena, klienci, którzy korzystają z możliwości oferowanych przez firmę Taidea Tech mogą mieć więc pewność, że wejście w posiadanie wysokiej klasy rozwiązań nie będzie stanowiło poważnego obciążenia dla domowego budżetu.

Tagi: taidea T1051D, t1051d, ostrzałka taidea t1051d

Kup Dwustronna kieszonkowa diamentowa ostrzałka do noży T1051D już dzisiaj.