Wczytuję dane...
Model: TG1005
Kod producenta: TG1005
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 6951258910051
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Taidea

Diamentowa ostrzałka Taidea TG1005

UWAGA. Dla zamówień o łącznej kwocie 300 zł i więcej - wysyłka kurierem gratis!

     

Niezastąpiona w każdej kuchni Diamentowa Ostrzałka, renomowanej Firmy Taidea Tech do noży kuchennych, to ergonomicznie zaprojektowane narzędzie wyposażone w dwustopniowy system ostrzenia. Unikalne rozwiązanie tarcz ostrzących pozwala na precyzyjne i dokładne ostrzenie noża podczas przesuwania go w obu kierunkach. 1 stopień ostrzenia, to tzw. zgrubne ostrzenie, które przygotowuje krawędź i nadaje odpowiedni kąt ostrzu, 2 stopień - to ostrzenie ostateczne, które wygładzając ostrze zapewnia perfekcyjny efekt ostrzenia. Dodatkowo, ta niesamowita Diamentowa Ostrzałka posiada gumową, antypoślizgową rączkę, dzięki, której użytkowanie jest pewne i stabilne oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas ostrzenia. 

   

Jest to standardowa ostrzałka, która powinna się znaleźć w każdym domu. Jej użytkowanie jest prostsze niż ostrzenie na kamieniach, zatem każdy domownik powinien sobie z nią poradzić. Ostrzy noże stalowe, ceramiczne oraz tasaki. Model T1005DC wyróżnia się idealnym stosunkiem ceny do jakości produktu. Przy niewielkiej cenie otrzymujemy trwałą i praktyczną ostrzałkę.

     

Dane techniczne:

 • Typ ostrzałki - ręczna
 • Materiał ścierny - diament i ceramika
 • Gradacja - 360/1200

Przeznaczenie :

 • Noże stalowe
 • Noże ceramiczne
 • Tasaki

Zawartość opakowania:

 • Ostrzałka
   

Instrukcja użycia:


Postaw ostrzałkę na płaskiej powierzchni. Użyj jednego lub dwóch stopni ostrzenia, w zależności od tego jak bardzo tępy jest nóż.

 • Stopień 1 - tarcze diamentowe o gradacji 360 - Użyj tego stopnia tylko wtedy, gdy nóż jest naprawdę tępy, lub gdy chcesz naostrzyć nóż ceramiczny. By naostrzyć nóż, przesuń go (lekko dociskając) kilkukrotnie przez szczelinę.
 • Stopień 2 - kółka ceramiczne o gradacji 1200 - Ten stopień służy do wygładzania powierzchni noża. Można go używać często do podostrzenia noża. By wygładzić nóż - kilkukrotnie, delikatnie przesuń ostrze przez szczelinę.
   
Opinie klientów:
  
"Dobrze wykonana i szybko ostrzy noże. Można śmiało polecić :)" - Tomasz, 5/5
  
"Szybko ostrzy i jest łatwa w użyciu. Wykonanie też w porządku" - Darek R., 5/5
  
"Prosta w użyciu. Noże po naostrzeniu są naprawdę ostre. W sumie świetny zakup." - Andrzej
    
   
Zalety:
 • Szybko ostrzy noże
 • prosta w użyciu
 • niedroga jak na swoje możliwości
 • pewnie leży w dłoni
 • 3-letnia gwarancja
       

Firma Taidea Tech znana też pod chińską nazwą Zhongshan ma swoją siedzibę w mieście o tym samym nazwie w południowych Chinach, produkowane przez nią kuchenne ostrzałki ceramiczne są dziś jednak znane na całym świecie. Co ciekawe, nie mamy wcale do czynienia z przedsiębiorstwem ograniczającym się do produkcji wykorzystywanych w kuchni narzędzi do ostrzenia. Taidea Tech to również uznany dostawca ostrzałek wykorzystywanych przez myśliwych i wędkarzy ceniony między innymi za ich wytrzymałość, niezawodność i atrakcyjność cenową.Na tle innych producentów narzędzi tego typu chińską firmę wyróżnia przede wszystkim dążenie do tego, aby zaspakajać potrzeby zgłaszane przez najbardziej nawet wymagających klientów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że w firmowych laboratoriach nieustannie prowadzone są prace badawcze mające na celu zarówno doskonalenie już istniejących rozwiązań, jak i tworzenie nowych, uwzględniających opinie krytyczne padające pod adresem ich poprzedników.Oferta firmy Taidea Tech obejmuje zarówno ostrzałki ręczne, jak i mechaniczne, każdy klient ma, więc szansę na dokonanie wyboru dokładnie takiego rozwiązania, które spełnia jego indywidualne potrzeby. Same ostrzałki sprawdzają się przy tym zarówno w przypadku noży orientalnych, jak i europejskich uwzględniając specyfikę każdego z wymienionych rozwiązań. Na liście ich największych zalet znajduje się również funkcjonalność, ergonomia oraz przystępna cena, klienci, którzy korzystają z możliwości oferowanych przez firmę Taidea Tech mogą mieć więc pewność, że wejście w posiadanie wysokiej klasy rozwiązań nie będzie stanowiło poważnego obciążenia dla domowego budżetu.

 

Tagi: TG1005, ostrzałka TG1005, taidea TG1005, ostryaka taidea TG1005

 


Kup Diamentowa ostrzałka Taidea TG1005 już dzisiaj.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...