Wczytuję dane...
Model: T1031D
Kod producenta: T1031D
Gwarancja: 3 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 6951258910310
Wysyłka od: 10.89 PLN
Producent: Taidea

Elektryczna diamentowa ostrzałka do noży T1031D

 
Wspaniała i naprawdę super łatwa w użyciu Elektryczna Diamentowa Ostrzałka do noży T1031D, renomowanej Firmy Taidea Tech, która, w zaledwie kilka minut sprawi, że nawet bardzo tępy nóż odzyska dawną ostrość. Już nie trzeba wkładać mnóstwo sił by naostrzyć swoje noże. Ona, zrobi to super szybko i precyzyjnie. Specjalnie zaprojektowane ustawienie kąta ostrzenia i stała siła nacisku zapewniają profesjonalny rezultat za każdym razem. Diamentowe i ceramiczne ściernice gwarantują wysoką, jakość ostrzenia. Na dodatek, po naostrzeniu noży, można w bardzo łatwy sposób dokonać demontażu częsci ostrzącej, co pozwala na łatwe oczyszczenie i w razie potrzeby - jego wymianę. Ta ergonomiczna, super szybka i precyzyjna Ostrzałka, posiadająca dwustopniowy system ostrzenia, to idealne narzędzie do ostrzenia wszystkich rodzajów noży - zarówno metalowych jak i ceramicznych.

 Dane techniczne:

  • Typ ostrzałki - elektryczna
  • Materiał ścierny - diament
  • Gradacja - 360/600

Przeznaczenie :

  • Noże stalowe
  • Noże ceramiczne
  • Noże ząbkowane

Zawartość opakowania:

  • Ostrzałka elektryczna
  • Zasilacz
  • Moc Silnika 18W
 

Instrukcja użycia:

 
Postaw ostrzałkę na płaskiej powierzchni. Użyj jednego lub dwóch stopni ostrzenia, w zależności od tego jak bardzo tępy jest nóż.

 
Stopień 1 - Użyj tego stopnia tylko wtedy, gdy nóż jest naprawdę tępy, lub gdy chcesz naostrzyć nóż ceramiczny. By naostrzyć nóż, przesuń go (lekko dociskając) kilkukrotnie najpierw przez jedną, potem przez drugą szczelinę.

 
Stopień 2 - Ten stopień służy do wygładzania powierzchni noża. Można go używać często do podostrzenia noża. By wygładzić nóż - kilkukrotnie, delikatnie przesuń ostrze najpierw przez jedną, potem przez drugą szczelinę.

 

Tak wygląda ostrzenie na tej ostrzałce w praktyce:

http://youtu.be/pBw6aIv_vMc

A tak wygląda ostrzałka w środku:

http://youtu.be/XTtj2n0OwI4


 

Firma Taidea Tech znana też pod chińską nazwą Zhongshan ma swoją siedzibę w mieście o tym samym nazwie w południowych Chinach, produkowane przez nią kuchenne ostrzałki ceramiczne są dziś jednak znane na całym świecie. Co ciekawe, nie mamy wcale do czynienia z przedsiębiorstwem ograniczającym się do produkcji wykorzystywanych w kuchni narzędzi do ostrzenia. Taidea Tech to również uznany dostawca ostrzałek wykorzystywanych przez myśliwych i wędkarzy ceniony między innymi za ich wytrzymałość, niezawodność i atrakcyjność cenową.

Na tle innych producentów narzędzi tego typu chińską firmę wyróżnia przede wszystkim dążenie do tego, aby zaspakajać potrzeby zgłaszane przez najbardziej nawet wymagających klientów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że w firmowych laboratoriach nieustannie prowadzone są prace badawcze mające na celu zarówno doskonalenie już istniejących rozwiązań, jak i tworzenie nowych, uwzględniających opinie krytyczne padające pod adresem ich poprzedników.

Oferta firmy Taidea Tech obejmuje zarówno ostrzałki ręczne, jak i mechaniczne, każdy klient ma, więc szansę na dokonanie wyboru dokładnie takiego rozwiązania, które spełnia jego indywidualne potrzeby. Same ostrzałki sprawdzają się przy tym zarówno w przypadku noży orientalnych, jak i europejskich uwzględniając specyfikę każdego z wymienionych rozwiązań. Na liście ich największych zalet znajduje się również funkcjonalność, ergonomia oraz przystępna cena, klienci, którzy korzystają z możliwości oferowanych przez firmę Taidea Tech mogą mieć więc pewność, że wejście w posiadanie wysokiej klasy rozwiązań nie będzie stanowiło poważnego obciążenia dla domowego budżetu.

Tagi: Elektryczna diamentowa ostrzałka do noży T1031D, elektryczna diamentowa ostrzałka do noży, elektryczna diamentowa ostrzałka do nozy, ostrzałka do noży T1031D, elektryczne ostrzałki do noży, ostrzałka do noży ceramicznych, ostrzałka elektryczna, ostrzałki do noży elektryczne, ostrzałki elektryczne do noży, T1031D, taidea T1031D
 

Kup Elektryczna diamentowa ostrzałka do noży T1031Djuż dzisiaj.