Wczytuję dane...
Model: 5.0603
Kod producenta: 5.0603
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7611160500243
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Victorinox
Nóż kuchenny Victorinox 5.0603

Nóż uniwersalnego zastosowaniu o długim na 8 centymetrow ostrzu. Niewielka cena, poręczność i trwałość sprawia, że jest to jeden z najpopularniejszych noży Victorinox obok modelu 5.0833.  Model ten podobnie jak  inne pikutki Victorinoxa doceniany jest zarówno przez amatorskich jak i profesjonalnych kucharzy. Ostrze wykonane jest ze szajcarskiej stali nierdzenej. Nóż można myć w zmywarce.

Długość ostrza : 8 cm

Waga: 18g

Dlaczego noże Victorinox? :

- obejmuje je wieczysta gwarancja

- noże są oryginalne, prosto od Victorinoxa

- wszystkie noże są fabrycznie nowe i nieużywane

- Victorinox to jeden z najsłynniejszych i najlepszych na świecie producentów scyzoryków i noży kuchennych

- Victorinox to gwarancja doskonałej jakości produktu

Wieczysta gwarancja :

Gwarancja firmy VICTORINOX jest nieograniczona w czasie i obejmuje wszystkie użyte materiały oraz wszelkie możliwe wady fabryczne.

Tylko ORYGINALNY produkt jest podstawą do dochodzenia roszczeń gwarancyjnych. Tylko napis Victorinox na ostrzu jest gwarancją posiadania oryginału. Firma przyjmuje do naprawy wszystkie modele scyzoryków, niezależnie od tego, gdzie zostały nabyte (nawet zagranicą). NIe jest wymagany żaden dowód zakupu, ponieważ scyzoryki Victorinox są objęte wieczystą gwarancją na wszelkie wady fabryczne. W przypadku modeli z elektroniką obowiązkowe jest okazanie dowodu zakupu przy zgłaszaniu usterek w elektronice. Elektronika objęta jest dwuletnią gwarancją.

O firmie :

VICTORINOX jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych (scyzoryki szwajcarskie) i kieszonkowych zestawów narzędzi (swistool i multitool).

Sława firmy to nie tylko scyzoryki - także noże kuchenne marki VICTORINOX cieszą się światową renomą. Podstawą sukcesów firmy VICTORINOX jest jej nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja i nieosiągnalna dla innych firm jakość wykonania wszystkich produktów.

Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością.

Kup Nóż kuchenny Victorinox 5.0603 już dzisiaj.