Wczytuję dane...
Model: 5.0503
Kod producenta: 5.0503
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7611160507402
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Victorinox

Nóż do warzyw i owoców Victorinox 5.0503

Uniwersalny nożyk do obierania warzyw i owoców 5.0503 z zakrzywionym ostrzem długości 6 cm. Kształt noża sprawia, że poza drobnymi pracami kuchennymi doskonale spisze się on także podczas wycinania i modelowaniu  dekoracji z owoców i warzyw. Doskonała rączka wykonana z antypoślizgowego poliprepylenu zapewnia doskonałe leżenie w ręku. 

Pikutki Victorinox to przyklad noży potrzebnych w każdej kuchni.

Dlaczego noże Victorinox? :

- obejmuje je wieczysta gwarancja

- noże są oryginalne, prosto od Victorinoxa

- wszystkie noże są fabrycznie nowe i nieużywane

- Victorinox to jeden z najsłynniejszych i najlepszych na świecie producentów scyzoryków i noży kuchennych

- Victorinox to gwarancja doskonałej jakości produktu

Wieczysta gwarancja :

Gwarancja firmy VICTORINOX jest nieograniczona w czasie i obejmuje wszystkie użyte materiały oraz wszelkie możliwe wady fabryczne.

Tylko ORYGINALNY produkt jest podstawą do dochodzenia roszczeń gwarancyjnych. Tylko napis Victorinox na ostrzu jest gwarancją posiadania oryginału. Firma przyjmuje do naprawy wszystkie modele scyzoryków, niezależnie od tego, gdzie zostały nabyte (nawet zagranicą). NIe jest wymagany żaden dowód zakupu, ponieważ scyzoryki Victorinox są objęte wieczystą gwarancją na wszelkie wady fabryczne. W przypadku modeli z elektroniką obowiązkowe jest okazanie dowodu zakupu przy zgłaszaniu usterek w elektronice. Elektronika objęta jest dwuletnią gwarancją.

O firmie :

VICTORINOX jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych (scyzoryki szwajcarskie) i kieszonkowych zestawów narzędzi (swistool i multitool).

Sława firmy to nie tylko scyzoryki - także noże kuchenne marki VICTORINOX cieszą się światową renomą. Podstawą sukcesów firmy VICTORINOX jest jej nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja i nieosiągnalna dla innych firm jakość wykonania wszystkich produktów.

Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością.

Tagi: nóż do warzyw, noz do warzyw

 Kup Nóż do warzyw i owoców Victorinox 5.0503 już dzisiaj.