Wczytuję dane...
Model: 5.0403
Kod producenta: 5.0403
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7611160500137
Wysyłka od: 10.89 PLN
Producent: Victorinox

Nóż do obierania jarzyn Victorinox 5.0403

Uniwersalny nóż pikutek o długości ostrza 8 centrymetrów. Długość rączki 10 cm. Rękojeść wykonana z polipropylenu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju odbarwienia. Nożyki Victrinox produkowane są w Szwajcarii co zapewnia wysoką jakość produktu i jego trwałość. Ostrze długo zachowuje swoje walory, a w wypadku stępienia można je ponownie zaostrzyć ogolnie dostępnymi ostrzałkami.

Waga: 18 g 

Dlaczego noże Victorinox? :

- obejmuje je wieczysta gwarancja

- noże są oryginalne, prosto od Victorinoxa

- wszystkie noże są fabrycznie nowe i nieużywane

- Victorinox to jeden z najsłynniejszych i najlepszych na świecie producentów scyzoryków i noży kuchennych

- Victorinox to gwarancja doskonałej jakości produktu

Wieczysta gwarancja :

Gwarancja firmy VICTORINOX jest nieograniczona w czasie i obejmuje wszystkie użyte materiały oraz wszelkie możliwe wady fabryczne.

Tylko ORYGINALNY produkt jest podstawą do dochodzenia roszczeń gwarancyjnych. Tylko napis Victorinox na ostrzu jest gwarancją posiadania oryginału. Firma przyjmuje do naprawy wszystkie modele scyzoryków, niezależnie od tego, gdzie zostały nabyte (nawet zagranicą). NIe jest wymagany żaden dowód zakupu, ponieważ scyzoryki Victorinox są objęte wieczystą gwarancją na wszelkie wady fabryczne. W przypadku modeli z elektroniką obowiązkowe jest okazanie dowodu zakupu przy zgłaszaniu usterek w elektronice. Elektronika objęta jest dwuletnią gwarancją.

O firmie :

VICTORINOX jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych (scyzoryki szwajcarskie) i kieszonkowych zestawów narzędzi (swistool i multitool).

Sława firmy to nie tylko scyzoryki - także noże kuchenne marki VICTORINOX cieszą się światową renomą. Podstawą sukcesów firmy VICTORINOX jest jej nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja i nieosiągnalna dla innych firm jakość wykonania wszystkich produktów.

Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością.

 Kup Nóż do obierania jarzyn Victorinox 5.0403 już dzisiaj.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...