Wczytuję dane...
Model: 265-042
Kod producenta: 265-042
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 635934697219
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Ganzo

Ostrzałka Ganzo Touch Pro Ultra

Propozycja dla zaawansowanych miłośników noży. Dzięki ostrzałkom firmy Ganzo naostrzysz każdą krawędź tnącą, do perfekcji wygładzając jej powierzchnię. Pewny chwyt, nowatorskie rozwiązania i intuicyjna obsługa sprawiają, że ostrzałki Ganzo będą doskonałym uzupełnieniem zarówno warsztatu profesjonalisty, jak i  domorosłego majsterkowicza.

    

Podstawa ostrzałki Ganzo Touch Pro Ultra jest tak skonstruowana aby proces ostrzenia przebiegał w bezpieczny i wygodny sposób. System podstawy pozwala na stabilne przymocowanie noża i dostosowanie odpowiedniego kąta ostrzenia oraz ustawienia wygodnego kąta całego systemu ostrzącego. Dzięki czterem kamieniom ostrzącym o różnej gradacji jesteśmy w stanie wykonać pełen cykl ostrzenia lub naprawy uszkodzonej krawędzi tnącej. 

    

     

Zestaw Ganzo Touch Pro Ultra zawiera cztery kamienie o gradacji 120, 320, 600, 1500, które są bezpiecznie zapakowane w dostosowany pokrowiec. System ostrzący wraz z prowadnicami oraz dodatki takie jak marker oraz ściereczka czyszcząca. Całość zapakowana jest w estetyczne pudełko. 

    

   

Gwarancja 24 miesiące.

Kup Ostrzałka Ganzo Touch Pro Ultra już dzisiaj.

Okres gwarancyjny12 miesięcy
Symbol dostawcyGTPU / sharpener2

Kąty ostrzenia od 10 do 30 stopni