Wczytuję dane...
Model: 0.6163
Kod producenta: 0.6163
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7611160009869
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Victorinox

Victorinox Rally 0.6163

Niewielki scyzoryk - breloczek victorinox rally . Nóż dzięki niewielkim rozmiarom idealnie nadaje się jako breloczek do kluczy.  Ciekawa propozycja zarówna dla kobiet jak i mężczyzn.

Opis scyzoryka:
1. ostrze
2. pilnik do paznokci z:
3. - płaskim śrubokrętem
4. otwieracz do butelek z:
5. - śrubokrętem krzyżakowym
6. przyrządem do ściągania izolacji
7. kółko
8. pęseta
9. wykałaczka

Nasza recenzja : 

Ultra-lekki, kompaktowy scyzoryk produkowany przez szwajcarską firmę z bogatymi tradycjami – Victorinox. Rally należy do linii najmniejszych modeli scyzoryków, dzięki czemu można go zabrać dosłownie wszędzie. Nie zajmuje dużo miejsca, nie ciąży nam swoją wagą – z łatwością mieści się do kieszeni, portmonetki, czy damskiej torebki. Wiele osób używa go również jako breloka do kluczy. Rally sprawdza się w tej roli doskonale: dobrze się prezentuje, ma odpowiednie rozmiary, a przy tym oferuje możliwości, których nie posiadają inne rodzaje breloków.

Ostrze scyzoryka jest niewielkie, ale wykonano je ze starannością i dbałością o jakość, charakterystyczną dla wszystkich produktów Victorinoxa. Ma ono oczywiście pewne ograniczenia, ze względu na swoje rozmiary, ale z mniejszymi zadaniami radzi sobie doskonale. Oprócz tego Rally posiada również pilnik do paznokci, z płaskim śrubokrętem, a także otwieracz do butelek, z bardzo przydatnym wkrętakiem krzyżakowym. Dostępnym jest dodatkowo przyrząd do zdejmowania izolacji, choć przeważnie jest to najrzadziej wykorzystywane narzędzie w tym modelu. Nie zabrakło również miejsca na pęsetę oraz wykałaczkę, które umieszczono standardowo w obudowie scyzoryka. Ostatnim elementem jest kółko, o tyle istotne, że dzięki niemu Rally może pełnić funkcję breloka do kluczy, o czym już wcześniej wspominaliśmy.

Wyglądem Rally przypomina po prostu miniaturową wersję swoich większych ‘kuzynów’ marki Victorinox. Posiada te same cechy charakterystyczne oraz został wykonany z identycznych materiałów o wysokiej jakości i trwałości. W momencie zakupu otrzymujemy wraz ze scyzorykiem mini-pokrowiec, które nie zwiększa znacznie jego rozmiarów, a za to dosyć skutecznie chroni go przed czynnikami zewnętrznymi. Warto również podkreślić wagę Rally – przy 20 gramach wagi netto jest on niemal niewyczuwalny w trakcie noszenia.

Zalety Rally 0.6163:

- super-lekki
- doskonały jako brelok do kluczy

Kup Victorinox Rally 0.6163 już dzisiaj.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...